Arjan Wagenvoort is voor de tweede keer weekwinnaar geworden in de vv Vorden Voetbalpool. In week 11 moest Arjan de weekwinst nog delen met Germa ten Duis en Jarno Messing, maar in speelronde 19 beklom hij helemaal alleen de hoogste trede. Herman Vrielink kwam net te kort voor de weekwinst. De derde plaats wordt gedeeld door Bram Houwen, Jan Eggink en Michiel Balvert.

Net als Arjan en Michiel kende ook koploper Bas van der Veen weer een prima ronde. Met 43 punten werd hij 7e in het ronde klassement. Henri Eggink lijkt de goede vorm van 2020 kwijt te zijn en is momenteel 4e in het algemeen klassement. Met respectievelijke een 37e, 47e, 58e, 8e en 68e plaats in speelrondes 15 t/m 19 is de achterstand van Henri op Bas gegroeid naar 34 punten.

Net onder de Top 5 zit het dicht bij elkaar. Herman Vrielink kent een prima jaar 2021 tot nu toe qua voorspellingen. En ook Rob Enzerink, Jeroen Tijssen en Dennis Wentink zullen komende periode proberen om een plek in de Top 5 te veroveren.