Om  een ongeslagen koploper op eigen veld te verslaan is natuurlijk een prachtige uitdaging, maar Is het ook realistisch als je met 4 invallers op pad gaat, en de selectie uit 12 en een halve fitte spelers bestaat………….  We gingen het in ieder geval proberen !! Met Jordi in de goal, Rob als slot op de deur, Mark als routinier op het middenveld, en de “jonge hond” Robin in de voorhoede werd er gestart. De warming up was nog met een lekker zonnetje begonnen, maar bij de start begon het nog maar weer eens te regenen. Hadden we de laatste tijd nog niet genoeg van gehad. Ondanks de regen was het veld te bespelen, en beide ploegen lieten verzorgd voetbal zien. ABS was de bovenliggende partij maar kreeg de bal niet langs Jordi heen, maar wij konden goed meevoetballen. Nu heeft er één ploeg minder goals tegen dan ons, en dat is ….. juist ABS. Zodoende was het wel erg lastig om grote kansen bij elkaar te spelen, maar we kwamen er een aantal keren goed uit. Dat we met een 2-0 achterstand moesten gaan rusten gaf het wedstrijdbeeld aardig weer.            Afgesproken om na rust toch voor die kansen te gaan, en die kwam er !! Na een mooie combinatie van achteruit werd de lopende man aan de rechterkant, Martin, gevonden. Helaas kreeg hij het niet voor elkaar om de bal in een één op één situatie met de keeper te scoren. Uit de aanval daarop kregen we een ongelukkige penalty tegen. De bal stuiterde wat ongelukkig tegen de hand van Arjan, en de bal ging op de stip. Jordi zat er nog goed bij, maar de bal was te hard ingeschoten om te keren. Hierna kabbelde de wedstrijd een beetje heen en weer. In de slotfase kregen we nog 2 doelpunten om de oren die voorkomen hadden kunnen worden. Zo viel de uitslag eigenlijk iets te hoog uit, al was ABS de meer dan terechte winnaar. Nog een speciaal woord van dank voor Opa Wim. De logeerpartij van zijn kleinkinderen werd “iets” verlengd waardoor wij er een speler bij hadden   !!!! KLASSE OPA