Gisterenavond heeft de loting plaats gevonden voor de Achterhoek-Cup seizoen 2021-2022. Bij de standaardteams doen dit seizoen ook 16 ‘O-23 teams’ mee, waaronder ook v.v. Vorden, en zowel Vorden 1 als het ‘O-23 team’ hebben aantrekkelijk maar pittig geloot. Voor het eerst doet er ook een team uit Twente mee en wel de 3e-divisionist HSC’21 en uitgerekend tegen deze top-amateurclub uit Haasksbergen speelt Vorden 1 in de 1e ronde. Het ‘O-23’ team speelt eveneens thuis en wel tegen de zaterdaghoofdklasser AZSV. Bij v.v. Vorden doen eveneens het JO15-1 en de VR1 mee met de Achterhoek Cup en de JO15-1 zijn in een poule terecht gekomen met SC Westervoort (1e klas), RKZVC (2e klas)  en AZSV (1e klas). Bij de JO15-1 zijn er vijf poules van vier en poule 1 en 2 bestaat uit 8 hoofdklassers en poule 3,4 en 5 bestaat uit 15 1e en 2e klassers. De loting van de VR1 wordt vandaag nog bekend gemaakt en deze zullen wij z.s.m. op onze website bekend maken.

Loting ‘Standaardteams A-Groep’

Loting ‘Onder 23 teams’

Poule-indeling JO15-1