Vorden, 5 mei 2017 – Vanaf 1 januari 2014 is er een nieuwe wet en mag er alleen alcohol worden verkocht aan jongeren vanaf 18 jaar. Dit geldt voor alle soorten alcohol: sterke drank, maar ook voor bijvoorbeeld bier, wijn of mixdrankjes. Er is nog meer verandert, want jongeren onder de 18 mogen geen alcohol bij zich hebben in openbare ruimtes (op straat, in parken, op evenementen, in cafés en sportkantines). Wij hebben als voetbalvereniging Vorden hiervoor destijds een protocol opgemaakt en deze willen wij de komende tijd nog weer extra onder de aandacht brengen. Ook hebben wij besloten om op ons sportpark en in de kantine middels flyers en posters het protocol en de stelregels kenbaar te maken waarin vermeld wordt dat  niet alleen het verkopen van alcohol aan jeugd onder de 18, maar ook het in bezit hebben van alcohol door jeugd onder de 18 niet toegestaan is.

Ga naar Club – Protocollen – Protocol ‘Geen alcohol onder 18’